HAKKIMIZDA

Şirket Profili

Efes Gümrük Müşavirliği Ltd.Şti. olarak misyonumuz; 40 yıllık tecrübemizle, özenle seçtigimiz personel ve her türlü donanım sayesinde tüm yerli ve yabancı sanayici, imalatçı ve ihracatçı kuruluşlara güvenilir ve hızlı Gümrük Müşavirliği hizmeti vermektir.

Çalışma prensibimiz yasal çerçevede, karşılıklı güvenirlilik temelinde ve dinamik bir yapı içerisinde en hızlı ve etkin hizmeti vermek suretiyle maksimum müşteri tatmini sağlamak ve, bütün işlerde aynı özeni göstererek işlemleri bir an önce sonuçlandırmaktır.

Biz, Efes Gümrük Müşavirliği olarak işlemlerinizin hızlı, kaliteli ve sistemli olması için çalışmaktayız ve çalışmaya devam edeceğiz. Yaşanan bürokrasiyi siz müşterilerimize ne kadar az yansıtırsak o kadar nitelikli hizmet verileceğinin bilinciyle hareket etmekteyiz.

Mevzuattaki değişiklikleri anında müşterilerimize bildirmek ve dalımız dahilindeki tüm konularda müşterilerimize yardımcı olabilmek amaçlı ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmak bizi sektördeki diğer firmalardan ayıran unsurlardan bazılarıdır.

Müşterilerimizin işlerini elimizden geldiğince kolaylaştırmak ana amaçlarımız arasındadır. Bu amaç doğrultusunda talep olması halinde yurtiçi, yurtdışı ve uluslararası kara, hava, deniz taşımacılığı ve gümrüklü eşyaların sigortalanması konularında da hizmet vermekteyiz.

İlkelerimiz

  • Yaptığımız iş ve işlemlerde, firmamız ile olan ilişkilerimizde ve onlara verdiğimiz hizmette hukukun üstünlüğün prensiplerinden ayrılmamak, dürüst ve açık olmak.
  • Deneyimli ve uzman bir kadro istihdam ederek hizmet kalitemizi üst seviyeye çıkarmak.
  • Ekibimizi sürekli eğitime tabii tutarak bilgi ve birikimlerini en üst seviyeye çıkarmak.
  • Hizmetlerimizi yerine getirirken hizmet verdiğimiz her aşamada, özveriyle çalışmak.
  • Bize ihtiyaç duyulduğu anda (hukuki ve teknik anlamda bilgi aktarmak) çözüm ortaklarımızın yanında olmak.